Polyester İplik
Polyester İplik

Polyester ipliği, herhangi bir sentetik polimerden yapılır ve reçine mezkezi, dirençli kırışıklığı ve liflerin yapısı ile polyester yapısıyla bilinir.


Polyester iplik ailesi bir çok polyester iplikten oluşur, eğrilmiş iplik, döndürülmüş eğrilmiş iplik gibi dünya üzerinde birçok imalatçı renkli halka polyester iplik ürünlerine konsantre olmak için çalışmaktadırlar.


Eğirilmiş polyester iplik veya halka polyester iplik boyanmış şekilde beyaz olabilir ve bu ipliği bir çok alıcılar arasında popular yapan değişken doğasıdır. Biz yüksek kalitede yukarıda bahsedilen polyester ipliği özellikle dokuma ve örme işleri için sağlayabilmekteyiz. Polyester iplik sayıları Ne 10/1'den Ne 80/1'e kadardır.


Ayrıca biz %100 Eğrilmiş polyester iplik ve open-end polyester iplik sunmaktayız. Polyester ipliğin bu çeşitleri yüksek kalitesi ile dokuma ve örme için iyidir. Bu yüksek kaliteli iplik, düzgünce makinelerde koşar, ve sabit bir üretim akışını teslim eder, büyük bir yolda imal sürecini basitleştirir. Polyester ipliğin sonraki formu Open-End polyester iplik olarak adlandırılır, Terephthalic asit ve monoetilenglikol temizlemek için kullanılan polimerleşme işleminin devamı ile üretilmez. Polyester iplik üretimi yüksek kalitededir ve ayrıca kullanıcı dostudur.


​ Yukarıda belirtilen polyester iplikler çorap, eldiven, havlu ve halı üretiminde kullanılır.


En çok kullanılan ürünler;
» 35 / Denye Polyester
» 50 / Denye Polyester
» 75 / Denye Polyester
» 100 / Denye Polyester
» 150 / Denye Polyester
» 300 / Denye Polyester